PORTAL DE COMPETICIONES FGPATINAXE



01 OCTUBRE
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA C.P. OROSO Pista: -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 10:00 C.H. COMPOSTELA A CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA 11:00 C.H. COMPOSTELA A C.H. COMPOSTELA B Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 11:30 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA C H.C. LICEO A Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 12:00 H.C. BORBOLLA B H.C. CAMBRE Pista: MONTE ALTO -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 13:00 DIVER PATIN C.D. CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 16:00 C.H. OLEIROS H.C. RAXOI A Pista: CEIP A RABADEIRA-OLEIROS -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 16:00 C.COMPAÑÍA DE MARIA H.FERROL A.C. ORDENES Pista: PAB. EL ENSANCHE -FERROL -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 17:00 STA. MARIA DEL MAR H.C. CAMBRE Pista: MONTE ALTO -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 17:00 H.C. RIAZOR ESCOLA LUBIANS Pista: POLIDEPORTIVO RIAZOR -
LIGA JUNIOR AUTONÓMICA 17:30 A.C.ORDENES CLUB COMNPAÑIA DE MARIA Pista: PAB. CASTELAO 1 - ORDES -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 17:30 C.H. OLEIROS C.P. OROSO Pista: CEIP A RABADEIRA-OLEIROS -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 17:30 A.P.G. BIERZO C.H. COMPOSTELA B Pista: VIA RÍO OZA-PONFERRADA -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 18:00 STA. MARIA DEL MAR A.C. ORDENES Pista: MONTE ALTO -
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 18:30 COMPAÑÍA DE MARIA C H.C. RAXOI B Pista: COMPAÑÍA MARIA -
COPA FEDERACION FEMENINA 19:30 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA H.C. RAXOI Pista: COMPAÑÍA MARIA -
02 OCTUBRE
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 10:00 H.C. RAXOI ESCOLA LUBIANS Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 11:00 C.P. OROSO CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A Pista: SIGUEIRO-OROSO -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 11:00 H.C. RAXOI B CLUB COMPAÑÍA DE MARIA C Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 11:30 A.C. ORDENES H.C. LICEO B Pista: PAB. CASTELAO 1 - ORDES -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA 11:30 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 12:00 C.H. COMPOSTELA B H.C. CAMBRE Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 12:00 ESCOLA LUBIANS H.C. TRAVIESAS Pista: POLID. CALERO - CARBALLO -
COPA FEDERACION FEMENINA 12:00 C.P. OROSO A H.C. BORBOLLA Pista: SIGUEIRO-OROSO -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA 12:30 A.C.ORDENES H.C. RAXOI Pista: PAB. CASTELAO 1 - ORDES -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA 13:00 ESCOLA LUBIANS A.C. ORDENES Pista: POLID. CALERO - CARBALLO -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA 13:00 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A H.C. TRAVIESAS Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 13:00 C.H. COMPOSTELA A DIVER PATIN C.D. Pista: SANTIAGO-VITE -
COPA FEDERACION FEMENINA 13:30 C.P. OROSO B C.H. COMPOSTELA Pista: SIGUEIRO-OROSO -
07 OCTUBRE
LIGA ALEVIN GRUPO 2 12:00 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B CLUB AA DOMINICOS A Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 20:00 H.C. LICEO B CLUB AA DOMINICOS B Pista: COLEGIO LICEO -
LIGA JUNIOR AUTONÓMICA 21:00 CLUB COMNPAÑIA DE MARIA CLUB AA DOMINICOS Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA 21:00 H.C.BORBOLLA B CLUB AA DOMINICOS Pista: MONTE ALTO -
08 OCTUBRE
LIGA ALEVIN GRUPO 2 H.C. RIAZOR DIVER PATIN C.D. Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 A.C. ORDENES H.C. RAXOI A Pista: -
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA H.C. RAXOI B Pista: -
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA C.P. OROSO H.C. CAMBRE Pista: -
LIGA INFANTIL 2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA COMPAÑÍA DE MARIA C H.C. BORBOLLA B Pista: -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B A.C. ORDENES Pista: -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A C.H. COMPOSTELA B Pista: -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA ESCOLA LUBIANS C.H. COMPOSTELA A Pista: -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA H.C. TRAVIESAS H.C. LICEO Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 CLUB AA DOMINICOS B C.P. OROSO Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 C.COMPAÑÍA DE MARIA H.FERROL CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 H.C. LICEO B C.H. OLEIROS Pista: -
COPA FEDERACION FEMENINA H.C. LICEO CLUB COMPAÑÍA DE MARIA Pista: -
COPA FEDERACION FEMENINA C.H. COMPOSTELA C.P. OROSO A Pista: -
COPA FEDERACION FEMENINA H.C. BORBOLLA C.P. OROSO B Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA C A.P.G. BIERZO Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 H.C. RAXOI B STA. MARIA DEL MAR Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 3 H.C. LICEO A C.H. COMPOSTELA B Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 H.C. TRAVIESAS CLUB AA DOMINICOS A Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 ESCOLA LUBIANS CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B Pista: -
LIGA ALEVIN GRUPO 2 H.C. BORBOLLA C.H. COMPOSTELA A Pista: -
LIGA JUVENIL AUTONÓMICA CLUB AA DOMINICOS H.C. BORBOLLA Pista: VIGO-CARMEN -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A H.C.BORBOLLA B Pista: -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A C.H. COMPOSTELA B Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA H.C. TRAVIESAS C.H. COMPOSTELA A Pista: VIGO-CARMEN -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA ESCOLA LUBIANS A.C.ORDENES Pista: -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA H.C. LICEO CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B Pista: COLEGIO LICEO -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA A.C. ORDENES ESCOLA LUBIANS Pista: PAB. CASTELAO 1 - ORDES -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA H.C. BORBOLLA A STA. MARIA DEL MAR Pista: MONTE ALTO -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA H.C. TRAVIESAS CLUB COMPAÑÍA DE MARIA B Pista: -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA CLUB AA DOMINICOS H.C.BORBOLLA A Pista: -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA C.H. COMPOSTELA H.C. LICEO Pista: -
LIGA SENIOR AUTONÓMICA 12:00 H.C. RAXOI C.H. COMPOSTELA Pista: SANTIAGO-VITE -
LIGA ALEVIN GRUPO 1 12:00 CLUB COMPAÑÍA DE MARIA A H.C. RAXOI A Pista: COMPAÑÍA MARIA -
LIGA INFANTIL 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA 13:00 H.C. RAXOI H.C. BORBOLLA A Pista: SANTIAGO-VITE -
09 OCTUBRE
LIGA ALEVIN GRUPO 1 10:30 CLUB AA DOMINICOS B C.COMPAÑÍA DE MARIA H.FERROL Pista: COLEGIO DOMINICOS -